top of page

Як навчитися малювати ШВИДКО!

Оновлено: 22 лют.

Привіт, Друже! Радий тебе бачити в гостях на моєму сайті. Розпочнемо.


Хочу тебе переконати, що роль короткочасних замальовок у НАВЧАННІ РИСУНКУ НАДЗВИЧАЙНА. Її ніяк не можна НЕДООЦІНЮВАТИ.


Коротенькі замальовки називають по різному: "начерк", "ескіз", "скетч" і т. д.

Дуже часто в освоєнні академічного рисунку основну увагу приділяють довготривалим, завершеним композиціям, нехтуючи короткочасними замальовками.


У такому випадку я кажу, що ми прийшли вчитися, а не виконати під наглядом наставника одну завершену роботу, потім перейти до наступної теми, а попередню "благополучно" ЗАБУТИ. У моїй практиці так дуже часто траплялося. Тому був змушений переглянути методику викладання рисунку.


Тепер, перед тим як розпочати заняття ми відводимо 5 хв. на лінійний начерк, та 15 хв. на начерк від плями. Це дає змогу зразу на місці вивчити композицію, яку будемо відображати в довготривалій роботі. А вже на її основі, по ходу, освоюємо теорію, яку, з часом, застосовуємо при накиданні начерків. Виходить, такий собі, замкнутий цикл.


Раніше своїх учнів займатися начерками просив у, так званій, рекомендованій формі і, як ти самі розумієш, вони майже повністю нехтували цими рекомендаціями.


Хочу, щоб ти усвідомив, що трьох годин на тиждень занять в студії не достатньо для повноцінного освоєння академічного рисунку і це придумав не я. Це основа основ академічної грамоти, започаткована ще на зорі зарадження образотворчого мистецтва як такого.


З часом планую відзняти більш грунтовний урок на цю тему, тому прошу тебе підписатися на розсилку та слідкувати за моїми постами у соц. мережах.


Кнопки соц. мереж є на сайті.


Гарного, тобі, дня. Успіхів у зростанні!НАЧЕРК - ЯК ОСНОВА У ВИВЧЕННІ РИСУНКУ
77 переглядів0 коментарів

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page