top of page

Чому навчання академічного рисунку потрібно починати з геометричних форм

Геометричні форми - це спрощені частинки оточуючого нас світу. Світ як конструктор. Будь-яка складна форма базується на сумі простих складових: куля, куб, циліндр і т. д.


Коли ми це розуміємо нам простіше відтворити на папері все що захочемо. Вчитися малювати можна двома шляхами. Ми, або просто змальовуємо те що бачимо, або вчимося конструювати форми, бачимо їх ніби наскрізь, знаємо з чого вони складаються.


У першому випадку, коли ми просто повторюємо послідовність виконання рисунку за кимось, або беремо за основу референс (зображення, яке використовуємо при створенні власної роботи), ми отримуємо швидкий візуальний ефект, але не отримуємо розуміння звідки що взялося. І тоді нам складно повторити послідовність дій самостійно при малюванні з уяви і тому подіне.


А коли у нас є навички побудови простих геометричних форм, конструювання та взаємодії їх між собою, ми можемо досить швидко відтворити те, що хочемо намалювати. Нам достатньо швидким поглядом просканувати натуру, а далі напівавтоматично скласти її з простих частин і досконало відобразити на площині.АКАДЕМІЧНИЙ РИСУНОК


Навчитися рисунку можна онлайн.


1. Визначаємо рівень вашої підготовки.

2. Формуємо план роботи. Виставляємо маркери.

3. Робимо відеорозбір домашніх робіт.

4. Вивчаємо результат та визчаємо подальші кроки.


Під час проходження курсу ви маєте навчитися компонувати предмети на площині, конструювати прості та складні форми, розуміти та бачити перспективні зміни в рисунку, аналізувати пропорції та взаємодію елементів постановки між собою. Вміти зробити світло-тіньову розкладку та показати фактуру складових частин композиції. А також навчитися дотримуватися послідовності при виконанні роботи (принцип "ВІД ЗАГАЛЬНОГО ДО КОНКРЕТНОГО").


Прийняти участь в роботі студії "в живу" можна в м. Бидгощ (Польща), вул. Дворцова, 57. Телефонуйте: +48 884 841 966 або +48 789 934 202


На онлайн-навчання приймаю заявки за телефоном +38 099 649 27 30 (тільки вайбер).


Так воно працює.
35 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page